Дропшипінг — це схема продажів, у якій інтернет-магазин дропшипера виступає посередником між покупцем та постачальником. Він знаходить клієнтів та приймає від них замовлення, після чого передає інформацію постачальнику, який відправляє товари покупцям напряму. 

Ваш заробіток — різниця між  вашою роздрібною ціною та оптовою ціною постачальника. 

Як працює схема:

 1. Дропшипер приймає замовлення від покупця.
 2. Дропшипер передає його постачальнику — “Подільській косметичній компанії”.
 3. Постачальник “Подільська косметична компанія” пересилає товари вашому клієнту.

В останньому випадку можливий варіант, коли ви як дропшипер збираєте замовлення від кількох клієнтів, замовляєте їх на свою адресу, а потім самостійно розсилаєте товари своїм клієнтам.

Ваша організаційна робота полягає лише у пошуку покупців та просуванні свого інтернет-магазину. 

Переваги дропшипінгу

 1. Мінімальний стартовий капітал. Ви економите кошти на закупці товару, оренді приміщень для складу, офісу. Ці витрати ми беремо на себе. Вам знадобляться фінанси лише на створення та утримання власного інтернет-магазину та подальші рекламні кампанії.
 2. Низькі ризики. Ви будь-коли можете припинити торгівлю чи вибрати іншу нішу. Вам не треба думати, що робити з залишками товарів, розпродувати інші активи, щоби вивести з бізнесу кошти.
 3. Ефект «довгого хвоста». Наш широкий асортимент дає можливість заробляти на дрібних продажах.
 4. Результативне просування. Оскільки ваш постачальник бере на себе зобов’язання з організації закупівель, доставлення, зберігання, обліку і т. п., то ви можете повністю сконцентруватися на просуванні бізнесу, щоби зробити його більш прибутковим.

Як почати бізнес з дропшипінгу?

 1. Зареєструватися як фізична особа-підприємець або юридична особа. 
 2. Зареєструвати особистий кабінет на нашому сайті pkkopt.com.ua. 
 3. Відкрити бізнес-кабінет на сайті “Нова Пошта”. 

зареєструватися в особистому кабінеті

Порядок дій при замовленні товару 

Після отримання замовлення від покупця ви можете швидко його оформити зі свого акаунту на нашому сайті.

 

 • Інша особа. Цей варіант дозволить за необхідністю вказати одержувачем посилки іншу особу — вашого клієнта. Дані будуть використані при створенні накладної під час обробки замовлення.
 • Свої ПІБ. При виборі цієї опції ПІБ та телефон одержувача будуть автоматично заповнені вашими даними, якщо замовлення ви створили на своє ім’я. Посилка у цьому випадку їде до дропшипера.
 • Своя накладна. Ви зможете додати до замовлення свою накладну на відправлення або трекінг-номер відправлення. Якщо додати номер трекінгу — в адмінпанелі сайту для замовлення відбудеться автоматична зміна статусів. 

Сума до оплати отримувачем

Сума, за яку товари продані роздрібному покупцю. На цю суму будуть оформлені експрес-накладні при обробці замовлення.

Також автоматично розраховується сума доходу — різниця між тим, що сплачує покупець і сумою, яку дропшипер фактично має переказати “Подільській косметичній компанії” за це замовлення. Такий розрахунок допомагає додатково контролювати фінансові взаємозобов'язання між сторонами договору.

Більш детально порядок роботи ви можете узгодити з нашим менеджером за телефоном, вказаним на нашому сайті.